Úvod O nás Termíny a ceny Fotogalerie Výlety a okolí Kontakty Farma Veterina LASTCOM s.r.o.


Vážení návštěvníci našich webových stránek,


dovolujeme si Vám nabídnout naše ubytovací služby a poskytnout Vám tak možnost, prožít nezapomenutelnou dovolenou na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš. Naše nově zrekonstruovaná a nově vybavená horská chalupa je určena těm, kteří očekávají od své dovolené klid a pohodu, strávenou ve společnosti svých blízkých, známých nebo přátel, doplněnou malebným prostředím našich nejvyšších hor. Chalupa se nachází na samém okraji obce, avšak pouze 150 m od jejího centra, kde je veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, bary, kino, zdravotní středisko, lékárna, zastávka vlaku i autobusu, bankomat, půjčovny lyží a jízdních kol, autoservis. V letních měsících je možnost využít koupaliště s průzračně čistou vodou a výborným občerstvením.
K chalupě náleží rozlehlá zahrada olemovaná ze tří stran lesem. Tato ideální poloha nabízí absolutní klid v jejím okolí v kombinaci s veškerými potřebami moderní doby, které jsou nadosah. Zahrada u chalupy je ve svahu, takže děti (a nejen ony) mohou v zimě sáňkovat přímo u chalupy.
V zadní části objektu je samostatně oddělený byt majitele.
Kapacita ubytovacího zařízení je maximálně 15 osob. Pokoje jsou dva dvoulůžkové, jeden třílůžkový a dva čtyřlůžkové. Dále pak společenská místnost s krbem, TV, SAT, DVD přehrávačem a dvěmi rozkládacími pohovkami, plně vybavená kuchyň včetně myčky nádobí, samostatná koupelna, sauna s koupelnou a WC, dvě samostatná WC, herna se stolním tenisem, šipkami ačamburínou a pak lyžárna a sklípek.
Pokoje jsou vybavené protialergenními lůžkovinami s délkou přikrývky 220 cm, což více narostlí návštěvníci jistě ocení.
Ve všech obytných místnostech je možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu pomocí počítačové sítě nebo wifi zdarma.
Vytápění chalupy je zajišťováno ústředním topením vytápěným automatickým kotlem na tuhá paliva, které obsluhuje obsluha chalupy.
Chalupa je nekuřácká!


Naším prvořadým cílem je spokojenost našich klientů, protože chceme, abyste se k nám rádi vraceli.